Back

A-Link Eğitim Setleri İle Tanışın

A1 Eğitim Seti

A2+ Eğitim Seti

İletişim Rusçası Seti

  • Öngörülen Çalışma Süresi : 174 saat
  • Kursa Ulaşım Süresi : Süresiz
  • Konu Anlatımı : Sesli
  • Kitaplar : PDF kelime ve ifadeler sözlüğü
  • Ders Sayısı : 44
  • İnteraktif Alıştırmalar : Var
  • Gereksinimler : Dinleme cihazı, not defteri
  • Çalışma Grubu : İletişim Rusçası  Grubu
  • Fiyat : 1700 TL + KDV
Bildirim Aboneliği
Bildir
13 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Ceren ŞATIR
1 yıl önce

Yollarımız Albina hocamla 2 sene önce kesişti iyi ki de kesişti .. 2 senedir peşindeyim kendisinin 🙂 Rusça öğrenmek için en iyi adres diyebilirim . Sabırlı işine sadık ve işini aşkla büyüten birisi sevgiyle ve emekle yapılan her iş karşılığını veriyor sitesi için var gücüyle çalıştı çabaladı . Harika da oldu 🙂 elinize sağlık Albina hocam sayenizde Rusça platform bir ilk oldu . Sınırsız bilgiye rahatlıkla erişebileceğiniz ve tecrübeleriyle tatlı sohbetiyle Rusça öğrenmek istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz . Kendisine çok büyük minnettarım bana sadece Rusça değil her alanda tam destek veren canım hocam çok teşekkürler

SH
SH
1 yıl önce

Her kesi selamlıyorum. Ben Azerbeycanda yaşıyorum. Uzun süre İngilis dili gibi kolaydan zora dogru rusca ögrenmek için ne kitab ne de bir internet sitesi bulamadım. Ən sonunda A-link.com u buldukdan sonra o kadar sevindim ki, anlatamam. Bu guzel siteni bize armagan etdigie gore Albina hanıma kalpten minnetdarligimi bildiriyorum.

Berna
1 yıl önce

A-link rusça ile youtube’da gezinirken tesadüfen tanıştım. Daha öncesinde rusça-ingilizce şeklinde öğrenmeye başlamıştım ve tecrübe ettiğim kadarıyla rusça-türkçe şeklinde öğrenmek kesinlikle daha verimli. Ayrıca, aldığım dil derslerinden şu ana kadar gördüğüm en zengin kaynak havuzuna sahip. Eğitim setine çalışırken gerçekten yazılmış olunsun diye değil, öğretilmek için büyük emekler verilerek hazırlandığını hissedebiliyorsunuz. Teşekkürler Albina hocam!

Meryem
1 yıl önce

Alink ile internette tesadüfen tanıştım.O güne kadar Rusça öğrenmek için birkaç tane kurs denedim.Fakat çok zor geldi ve vazgeçtim.Albina Hanım çok sabırlı,fedakar,mesleğine aşık, gerçek bir öğretmen.A1 derslerini bitirdim .Kitap çok yardımcı .Okuma parçalarını hiç sıkılmadan defalarca dinledim.Her takıldığım konuda Albina Hanım anında destek oluyor.Şimdi A2 çalışıyorum.Rusça öğrenmek isteyenler için Albina Hanım iyi ki var..

Meriç BATMAZ
1 yıl önce

Merhabalar. Youtube da tanıştığım Albina hanımın bu eğitim setinin A1 seviyesini tamamen bitirdim. Hala daha tekrar tekrar izliyorum. gerek anlatım şekli gerek sistematiği benim için çok doyurucu oldu. Rusçayı öğrendiğimi hissettim. Bana göre ordan burdan öğrendiğimiz kelime veya cümleler, rusçayı öğrenmemize çok faydalı olmuyor. Bu programda dilin mantığını öğreniyoruz. Albina hanımın bu özverili çalışmasının yanında biraz gayretle çok güzel bir seviyeye gelebilirsiniz. Şimdi A2 seviyesine devam ediyorum. Bu dili öğrenebileceğime inandım. Bu inancı bana sağladığı için Albina hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim.

MKaan
1 yıl önce

Sözlerimin en başında Rusçayı gerçekten öğrenmek isteyen arkadaşlara yorum ve düşüncelerimi sonuna kadar okumalarını tavsiye ve rica ederek başlıyorum..
Benim Rusça ile serüvenim 2 buçuk yıl önce başladı. Rusça eğitimi konusunda yaklaşık 2 ay araştırma yaptım. Rusça kaynaklar, kitaplar, ders veren öğretmenler, dil kursları vs vs.. Ve gördüm ki ülkemizde bu konuda yeterli kaynak, kurs ve eğitim veren öğretmen konusunda çok büyük bir eksiklik var.. Bu tespitim sadece bana da ait değil.. Genel çoğunluk benimle aynı fikirde.. Piyasada bulabildiğim 2 gramer kitabı ile 3 ay boyunca kayda değer bir gelişim gösteremedim. Her şey birbirine karıştı.. Veee işte belki de hayatımın dönüm noktası…. Albina hoca… Şu anda günlük konuşma dilinde Rusya ve Ukrayna’da yaşayan bir kaç arkadaşımla rahatlıkla konulabiliyorum.. Size düşen sadece Albina hocayı dikkatlice takip etmeniz.. Eğitim konusunda ise tavsiyelerim şunlar olacak… Albina hocanın başlangıç eğitim kursunu çok dikkatli takip edin.. A1 seviye si okuma parçaları, dinleme mp3 leri bıkmadan mutlaka dinleyin.. Şu bir gerçek, ismin halleri yani padejler bu işin yarısı… A1 den sonra Albina hoca ile A2 modüllerine devam edin.. Ancak bunlarla yetinmeyin.. Albina hoca onedrive Rusya Federasyonu tarafından hazırlanan A1 ve A2 expres kurslar yükledi… Bu dersler çok kısa ve inanılmaz öğretici.. Konuşma yeteneği kazandırdığı gibi aynı zamanda yazılı notlar ile de gramer bilgisini resmen kafanızın içine sokuyor…Her gün ama her gün 45 dakika, özverili bir çalışma ile ne kadar hızlı ve doğru ilerlediğinizi göreceksiniz… İlave olarak A1 okuma vldeo dersleri…. 10-15 dakikalık dersler ancak hem gramer bilgisi hem de dinleme / anlama yeteneği kazandırıyor.. Kısaca Rusçayı öğrendiğinizi görüyorsunuz… Sözlerimi Albina hocam ile tamamlamak istiyorum… Kesinlikle para için yapmıyor bu işi… Sabır, fedakarlık, hoş görü, anlayış, zariflik… Harika bir insan ve öğretmen… Kendisi ile tanışmanın kendi adıma bir şans olduğunu düşünüyorum… Iyi ki varsınız Albina Hocam… Çok alıştık size… Ve çok sevdik….

abdulkadir
1 yıl önce

Türkiye’de Rusça kursu az ve çoğu nitelikli değil. Ancak Albina hoca bu konuda gerçekten işinin ehli biridir. Rusçayı konuşma, yazma ve okuma şeklinde öğretmektedir. Bir sorunuz olduğunda hemen sizinle iletişime geçmektedir. Öğrenciye çok yakındır ve ilgilenmektedir. Derslerde Rus kültürünü de tanıtmaktadır. Bu yönden de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca dersleri çok zevkli. Özellikle okuma parçaları. Rusça öğrenmek isteyen arkadaşların A-Link Rusça’dan ders almalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Hasan Şimşek
1 yıl önce

Rusca ogrenmek icin yaklasik 2-3 senedir caba sarfediyorum. Daha once birkac farkli Rusca ogretmeni ve farkli metodlarla rusca ogrenme seruveni yasadim. Ama acik bir arayla Albina hanimin ogrencilerine olan ilgisi ve yaptigi ise olan bagliligini baska kimsede gormedim. Bana cok zor gelen rus dilini Kendi bilgi birikimiyle hazirladigi kitabi ve diger sesli ve gorsel dokumanlarla bana sevdiren, bana ruscayi ogrenebilecegime dair umut ve motivasyon kaynagi olan Albina Hanima tesekkuru bir borc bilirim.

Umut ÖNER
1 yıl önce

Türkiye de Rus dilini öğrenmek isteyenler için ciddi bir emek ve özen harcanarak hazırlanmış bir site ve abartmadan söylemek gerekirse size bu dili öğretmek için her türlü emeği hiç sakınmayan işine aşık bir öğretmen Albina hoca..

Son düzenleme 1 yıl önce by Umut ÖNER
Рувейда
1 yıl önce

Albina hoca çok tecrübeli ve işini bilen bir öğretmen. Öğrencileriyle iletişimi çok güzel ve derste herhangi bir sorun olduğunda sorularınıza ve yorumlarınıza çok hızlı dönüş alabiliyorsunuz. Derslerin kalitesi için türkçe kaynaklar içindeki en işe yarayanı olduğunu söyleyebilirim. Şuana kadar Rusça öğrenmek için pek çok kaynak araştırdım ama A-link rusça’dan sonra alternatif bir kaynağa ihtiyaç duymadan buradaki gramer konularını ve okuma çalışmalarını takip ettim. Hala daha öğrenmeye devam ediyorum. İçerik olaraksa gramer konuları gerçekten kapsamlı ve anlaşılır. Okuma parçalarıysa anlaşılır ve hocamızın metinleri açıklamasıyla rahatlıkla takip edebileceğiniz çalışmalar. Yeni sistemdeki sınavlarında öğrenimimizi ölçebilmek açısından çok değerli olduğunu düşünüyorum. Umarım daha fazla çalışmada imzanızı görürüz hocam. Derslerinizi zevkle takip ediyorum. 🙂