Back

Rusçaya Dair Her şey

A-Link

İletişim Rusçası Eğitim Seti

1300 TL+KDV

Rusça konuşma korkusunu yenmek ve gramer bilgilerine derinlemesine girmeden çok hızlı bir şekilde Rusça konuşmanın zevkini yaşamak istiyorsanız bu eğitim seti sizin içindir.

A-Link İletişim Rusça kursu Rusça dil bilgisinin en önemli %20 kısmı ile sınırlı kalarak en inatçı öğrenciyi bile konuşturur.

Not: kursun seviye tanımı standart seviye tanımından farklıdır.

KURSUN ÖZELLİKLERİ

  1. Podcast formatındaki sesli dersler sizi ekrana bağlamadan dinlemeye müsait olduğunuz her yerde çalışılmak için uygundur.
  2. Her dersin hem yeni sözcük ve ifadelerinin hem de kilit cümle kalıplarının sözlükleri mevcuttur.
  3. Kursta öğrenilen sözcük, sözcük öbekleri ve cümle kalıpları ile hemen cümleleri kurmaya başlayacak konuşma korkunuzu yeneceksiniz. Böylece, kapsamlı Rus dili eğitiminizi epey kolaylaştırmış ve daha keyifli hale getirmiş olursunuz.
  4. Rusça gramer bilgileri bol konuşma kalıplarının yanında çok yumuşak ve öğrenciyi sıkmadan verilmektedir. Kursun bitiminde Rusça çekim son eklerine ve fiil sistemine hiç sıkılmadan aşina olacaksınız.

İletişim Rusçası Eğitim Setine giren dersler (derslerin linkleri aktif):

Bildirim Aboneliği
Bildir
6 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Huseyin
7 ay önce

Derslerinizin anlaşabilir ve detaylı hazırlanmış olması aynı zamanda bizlerle ilgilenmenizi harika
Dersleriniz bizim için çok önemli bir kilometre taşı sizden ders aldığım için çok mutluyum başarılarınızın devamını dilerim
Emeğinize sağlık

Abdulazim Şimşek
7 ay önce

Hocam öğrencilerinize gösterdiğiniz ilgi ve alaka için, özverinize ve fedakarlığınıza sonsuz minnet ve şükranla.

Caner Yelbaşı
9 ay önce

İletişim Rusça’sındaki kayıtlar çok faydalı. Günlük hayata dair bir çok kalıp kullanım var. Rusya’ya gitdiğinizde ya da bir Rus ile konuştuğunuzda fazlasıyla faydalı olacak diyaloglar var.

Yavuz
9 ay önce

Albina hanım’ın tüm öğrencilerine karşı ilgisi, destekleri yanında öğretim metodları sayesinde pek çok arkadaşımızın Rusça yı severek öğrendiğini , geliştirdiğini , konuştuğunu gözlemledim. Benim Rusça öğrenme yolculuğumda olan destekleri için çok teşekkür ederim.

nacisimsek54
9 ay önce

Şu anda Rusça konusabiliyorsam bunun tek sorumlusu Albina Hanımdır. Emekleriniz için size minnettarım. Başarılarınızın devamını dilerim

Muhammet Erkam AVCI
9 ay önce

Harika bir set. Piyasadaki en iyi ve etkili yöntem diyebilirim. Şu an Rusça iletişim kurabiliyorsam Albina Hanım ve metodları sayesindedir.