Geri

Rusçaya Dair Her şey

A2+

Online Eğitim Seti

2500 TL+KDV

Toplam 66 saat uzunluğunda 100 dil bilgisi dersinden ve bu dersleri destekleyen okuma ile konuşma derslerinden oluşan Rusça İleri Temel Seviye (A2+) Eğitim Seti; sadece standart A2 seviye gramer ve kelime bilgisini değil, B1 seviyenin birçok konusunu de içeren bir Rusça eğitim programıdır. 

Bu eğitim seti özellikle YDS sınavına girmeyi planlayan öğrenciler için hazırlanmış olup Rusçayı tam anlamı ile öğrenmek isteyen tüm öğrenciler için paha biçilmez bir kaynaktır. 

A-Link Rusça A2+ eğitimini bitirdiğinizde uzun ve zengin Rusça cümleleri rahatça kurabilir, Rusça medyanın %50 ‘sini anlamaya başlayabilirsiniz. 

A2+ eğitim setinin en büyük özelliği çok sayıda alıştırmanın olması ve video ders anlatımlarında interaktif öğretme metodunun uygulamasıdır. 

A2+ Eğitim Setine giren dersler (linkler aktif):

  5 Yorum

 1. Kullanıcı Avatarı

  Albina Hocam, öncelikle bu değerli platformu ve eğitim setlerini bizlere sunduğunuz için teşekkür etmek isterim.
  Kitaplardaki konu anlatımları çok açıklayıcı ve anlamaya yardımcı, alıştırmalar ise pratik yapma açısından oldukça faydalı. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve sistemli bir şekilde ilerliyor. Öğrenmemiz gereken bilgiler zamanında ve yerinde öğretiliyor.
  Sayenizde sağlam bir temelle Rusça öğrenme fırsatını yakaladığım için kendimi şanslı sayıyorum. Emeklerinize sağlık hocam.

 2. Kullanıcı Avatarı

  Yıllarca Rusçayı öğrenmek için çok çabaladım, bir çok kitap ve kaynak denedim ve hepsinde de bir yer takıldım kaldım. Sorularımın yanıtlarını bu kaynaklarda bulamadım dolayısı ile konuları yeteri kadar anlayamadığım için devam edemedim. Rusça çok zengin bir dil olduğu için doğru yöntem ile başlamazsanız sıkılıp bırakma ihtimaliniz var bu nedenle doğru kaynak çok önemli.

  Bu dilin matematiğini en önemlisi mantığını bu eğitim seti ile kolayca anlayabiliyorum. Elbette herşeyi kitaptan beklemek doğru değil, çabalamadan hiçbir şey olmuyor fakat bu eğitim seti anlaşılır bir dilde olduğu için işin zor kısmını çözmemde bana çok faydalı oldu.

 3. Kullanıcı Avatarı

  Bazı şeylere kelimeler ifadeye yetmiyor, gerçekten mükemmel bir eğitim seti, hocamızın büyük özverileriyle bizlere sunduğu bu eğitim seti bizlere katkısı çok büyük, tebrikler hocamıza, tebrikler öğrencilerine! her şey gönlümüzce olmasının ötesine geçti sayenizde hocam!

 4. Kullanıcı Avatarı

  Bu güzel dil ile tanıştığım ve sizin aracılığınız ile öğrenme maratonuna çıktığım için mutluyum. Bana soruyorlar, nasıl? Rusça zor bir dil mi diye, şöyle cevap veriyorum; Zor değil, zengin bir dil. Biraz gayret, sabır, iyi bir öğretmen ve faydalı kaynaklar ile çok iyi şekilde öğrenilebilir.
  Bu güzel eğitim setini en kısa zamanda tamamlayıp, sizin de ifade ettiğiniz gibi uzun ve zengin Rusça cümleleri rahatça kurmak ve konuşmaları da rahatça anlamak istiyorum 🙂

 5. Kullanıcı Avatarı

  Mustafa, başaracağına inanıyorum çünkü şimdiye kadar hep başardın. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim

Yorum Ekle