Rusçaya Dair Her şey

A2+

Online Eğitim Seti

750 TL+KDV

Toplam 66 saat uzunluğunda 100 dil bilgisi dersinden ve bu dersleri destekleyen okuma ile konuşma derslerinden oluşan Rusça İleri Temel Seviye (A2+) Eğitim Seti; standart A2 seviye bilgisini hayli aşan ve B1 seviyenin birçok konusunu da içeren bir Rusça eğitim programıdır. 

Bu eğitim seti özellikle YDS sınavına girmeyi planlayan öğrenciler için hazırlanmış olup Rusçayı tam anlamı ile öğrenmek isteyen tüm öğrenciler için paha biçilmez bir kaynaktır. 

A-Link Rusça A2+ eğitimini bitirdiğinizde uzun ve zengin Rusça cümleleri rahatça kurabilir, Rusça medyanın %50 ‘sini anlamaya başlayabilirsiniz. 

A2+ eğitim setinin en büyük özelliği çok sayıda alıştırmanın olması ve video ders anlatımlarında interaktif öğretme metodunun uygulamasıdır. 

Not: Bu eğitim seti kısa süre içinde tamamlanacaktır. Eksik ders sayısı: 29

A2+ Eğitim Setine giren dersler (linkler aktif):

Bildirim Aboneliği
Bildir
3 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
dogan.ozbagci
1 ay önce

Bazı şeylere kelimeler ifadeye yetmiyor, gerçekten mükemmel bir eğitim seti, hocamızın büyük özverileriyle bizlere sunduğu bu eğitim seti bizlere katkısı çok büyük, tebrikler hocamıza, tebrikler öğrencilerine! her şey gönlümüzce olmasının ötesine geçti sayenizde hocam!

Mustafa YILDIZ
2 ay önce

Bu güzel dil ile tanıştığım ve sizin aracılığınız ile öğrenme maratonuna çıktığım için mutluyum. Bana soruyorlar, nasıl? Rusça zor bir dil mi diye, şöyle cevap veriyorum; Zor değil, zengin bir dil. Biraz gayret, sabır, iyi bir öğretmen ve faydalı kaynaklar ile çok iyi şekilde öğrenilebilir.
Bu güzel eğitim setini en kısa zamanda tamamlayıp, sizin de ifade ettiğiniz gibi uzun ve zengin Rusça cümleleri rahatça kurmak ve konuşmaları da rahatça anlamak istiyorum 🙂