Geri

Rusça'ya Dair Herşey

400TL

A-Link

Başlangıç Seviye Kitabı

Türkçe konuşan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış olup; kapsamlı ve anlaşılır anlatımlı, pratik ve basit cümle örneklerle, bol alıştırmalı (cevap anahtarlarlı), hoş tasarımı sayesinde büyük keyifle çalışılan ve Türkiye’de eşi olmayan bir Rusça ders kitabıdır. Kitapta yer alan konular A-Link Rusça Youtube kanalında yıllardır paylaşılan ve zamanla geliştirilen derslerden oluşmaktadır. Binlerce A-Link Rusça online öğrencileri bu derslerin sayesinde Rusçaya sağlam bir temel atmış, Rus dilini tam anlamı ile öğrenebileceğine inanmış, bu dile sıkı bağlanmıştır. Umuyoruz ki; siz de bu ders kitabın sayesinde Rus dilini doğru ve kapsamlı bir şekilde öğrenip bu dili daha da seveceksiniz ve Rusçayı bizim derslerimizle geliştirmeye devam edeceksiniz.

Kitabın Özellikleri

 • Sayfa Sayısı: 296 (286 sayfa ders + alıştırmalar)
 • Kitap Ebadı: 19 x 21
 • Kapak Kalitesi: Amerikan kapak (kolay bükülebilir)
 • Sayfa Kalınlığı: 70 gr (çalışması ve taşıması uygun kalınlıkla)
 • Sayfanın Asıl Rengi: açık kirli beyaz (gözleri rahatlatan hoş bir beyazlık)
 • İçeriğin Rengi: Full CMYK (bolca görsel)
 • Alıştırmalar: her konunun çalışma alanlı alıştırması ve cevap anahtarı mevcut
 • Ciltleme: sağlam ipli (kolay açılabilir, sayfaların kopmasını engeller)
 • A-Link A1 Eğitim Seti ile Uyumluluğu: tamamen uyumlu (derslerin başındaki QR kodlar derslerin video ve sesli anlatımlarına yönlendirir, koşul: A1 Eğitim Setine sahip olmanız gerekiyor)
 • Sesli Dosyalar: mevcut (e-mail adresinize indirme bağlantısı gönderilir)
 • QR Kodlar: mevcut (sadece A1 Eğitim Setine veya A1 Ana Dersleri Kursuna sahip olan öğrenciler için aktifleşir)

NOT: Ders kitabını A1 Eğitim Setinden ayrı alan öğrenciler, daha sonra eğer A1 Eğitim Setine sahip olmak isterlerlerse sadece A1 Ana Dersler Kursunu alarak A1 Eğitim Setine giren bütün kurslara ulaşabileceklerdir.

Kargo Bilgileri
Türkiye içi kargo ücretsizdir.
Yurt dışı gönderimi karşı ödemeli olarak alıcı talebi üzerine yapılır.
Kitabın gönderimi haftada iki kere pazartesi ve perşembe günleri yapılmaktadır. Aciliyetiniz varsa lütfen bildiriniz.
 
Kitabımızın satıldığı diğer platform: Trendyol
Kitabımızı Trendol üzerinden aldığınızda yapacağınız değerlendirme ve yorum için şimdiden teşekkür eder eğitim sürecinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

  9 Yorum

 1. Kullanıcı Avatarı

  Başta Albina hocam olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Rusça öğrenenlerin her zaman elinin altında olması gereken çok değerli bir kaynak.

 2. Kullanıcı Avatarı

  Rusça gibi sabır ve uğraş gerektiren bir dilde öğretmenin de sabırlı ve ilgili olması gerekiyor diye düşünüyorum.
  Albina hanım bu konuda tek kelime ile mükemmel. Bunun için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
  Kitapta aynı hassasiyetle biz öğrencilerin en kolay şekilde öğrenmesi için hazırlanmış. Herkese tavsiye ederim.
  Hocam ellerinize sağlık, teşekkür ederim.

 3. Kullanıcı Avatarı

  Yavuz Bey, güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Böyle akıllı ve çalışkan öğrencilerim olduğu için ben de kendimi çok şanslı hissediyorum. Birlikte gelişiyoruz 🙂

 4. Kullanıcı Avatarı

  Rusça gerçekten çok zor bil dil ve bu dili öğrenmek için doğru kaynak, doğru metodoloji ve doğru eğitmen bulmakta bir o kadar zor. Değerli Eğitmenin Albina Yücel’in bu kitabı benim için oldukça eğlenceli ve kolay anlaşılır bir kaynak oldu. Her konu için hazırlanmış ses ve video dosyaları ile bu dili sıkılmadan ve kelimelerin doğru okunuşları ile öğreniyorum. Ders sonu alıştırmaları da konuları pekiştirmek için çok faydalı olmuş. Gönül rahatlığı ile Rus dilini öğrenmek isteyen herkese bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 5. Kullanıcı Avatarı

  Coşkun Bey, bu harika yorumunuz için çok teşekkür ederim. Benim başarım sizin memnuniyet ve başarılarınızla ölçülür ve siz harika bir öğerncisiniz. Bunun için ayrı büyük bir teşekkür 🙂

 6. Kullanıcı Avatarı

  Öğretmenliği ve insanlığı ile harika bir eğitmen ve dost olan Sn. Albina Hocam’ın bu değerli çalışması, Rusça hususunda birçok eksiği tamamlayacak içeriğe sahip. Kendilerini tebrik ediyor ve herkese naçizane bu kaynağı tavsiye ediyorum.

 7. Kullanıcı Avatarı

  Serkan, samimi ve güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Beraber uzun, keyifli ve başarılı bir yolculuk yapmak dileği ile … 🙂

 8. Kullanıcı Avatarı

  Bu harika kitap için çok teşekkür ederiz hocam Kitabi aldım özellikle yeni başlayanlar için çok sade ve güzel düzenlenmiş Emeğinize sağlık her gün zevkle çalışıyorum.

 9. Kullanıcı Avatarı

  Bayram Bey, kitabımızı beğendiğiniz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Rusçaya olan sevginiz hiç eksilmesin 🙂

Yorum Ekle