Back

Rusçaya Dair Her şey

900TL

A1

Online Eğitim Seti

Rus dili serüveninize ilk adımı atmanızda yardımcı olacak ve Rus diline tam anlamı ile hakim olmanız için dört becerinizi (yazma, okuma, dinleme, konuşma) orantılı bir şekilde geliştirecek A-Link Rusça Başlangıç Seviye (A1) Eğitim Seti, alıştırmalarla ve ek ödevlerle birlikte yaklaşık 150 saatlik bir eğitim programıdır. 

A1 ders kitabına bağlı olan A1 online Rusça kursu 112 asıl konu ve ek çalışmalardan (fıkra, okuma, dinleme) oluşmaktadır. Çalışılması gereken ek konular işlenen gramer konularına uygun olarak 5.dersten itibaren verilmektedir.

98 dersten oluşan A1 Okuma Video Dersleri başlangıç seviyesinden başlayarak A2+ eğitimi boyunca devam etmektedir.

A-Link Rusça A1 Başlangıç Seviye Eğitim Setine giren dersler (derslerin linkleri aktif):

Bildirim Aboneliği
Bildir
3 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Hasan Şimşek
1 yıl önce

Albına Hanım bılgısıyle ve ılgısıyle Rus dılını ve kulturunu ogrenmemde cok buyuk yardımı ve destegı oldu. Cok zor gıbı gorunen konuları bıle o kadar basıt ve sade bır anlatımı varkı, gozunuzde buyuttugunuz koca daglar bıle gozunuzde kucucuk ovalara donusuyor.

Yiğit TOSUN
1 yıl önce

Rusça öğrenmek isteyen,yada rusçasını geliştirmek isteyen adaylar için Albina hoca büyük bir şans.iki yıl önce bende bu şansa ulaşan öğrencilerden biri oldum.kişisel gelişim amacı ile öğrenmeye başladığım rusçayı Albina hoca sayesinde bambaşka seviyelere beraberce taşıdık.Gramerin içinde boğulmadan,her türlü materyale sahip geniş bir yelpaze ve en önemlisi Albina hocanın içtenliği ile Rusça öğrenmek isteyen herkesi bu geniş aileye davet ediyorum.herkese iyi çalışmalar.

Рувейда
1 yıl önce

1 yıldan fazla süredir kendi kendime Rusça çalışıyorum ve bu konudaki en etkili kaynağın A-link Rusçadan aldığım dersler olduğunu söyleyebilirim. Albina hocanın gramer anlatımı genelin aksine yalnızca kuralları ezberletmekle geçmiyor akılda kalıcı açıklamalar ve sınıflandırmalarla ilerliyor. Okuma derslerini de severek takip ediyorum. Genel kaynakların aksine ilk birkaç gramer kuralını ve alfabeyi bilen biri bile okuma derslerini takip edip çalışabilir. Okuma parçaları çok anlaşılır ve hayatın içinden konular olması da dersleri çok zevkli ve işe yarar kılıyor. Şahsen okuma derslerinden ben Albina hocadan sonra ve onunla birlikte metni okuyarak çokça tekrar ediyorum. Telaffuzumu geliştirmemde çok faydalı oldu. A1-A2 seviyesindeki biri için bu kaynakları gerçekten gönül rahatlığıyla önerebilirim. Albina hoca, anlatımı ve sevecenliği bir yana işini bilen ve Türk öğrencilerin dilinden anlayan bir hoca. Dersleri çalışırken ders sonunda yorup yapmaya özen gösteriyorum çünkü bu derslerin faydası göz ardı edilemez. Ayrıca Albina hoca bütün sorularımı ve yorumlarımı çok hızlı cevaplandırıyor, bu konuda da hocamıza güvenebilirsiniz. Dersler ve emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme 1 yıl önce by Рувейда