Geri

Rusçaya Dair Her şey

1750TL

A1

Online Eğitim Seti

Rus dili serüveninize ilk adımı atmanızda yardımcı olacak ve Rus diline tam anlamı ile hakim olmanız için dört becerinizi (yazma, okuma, dinleme, konuşma) orantılı bir şekilde geliştirecek A-Link Rusça Başlangıç Seviye (A1) Eğitim Seti, alıştırmalarla ve ek ödevlerle birlikte yaklaşık 150 saatlik bir eğitim programıdır. 

A1 ders kitabına bağlı olan A1 online Rusça kursu 112 asıl konu ve ek çalışmalardan (fıkra, okuma, dinleme) oluşmaktadır. Çalışılması gereken ek konular işlenen gramer konularına uygun olarak 5.dersten itibaren verilmektedir.

98 dersten oluşan A1 Okuma Video Dersleri başlangıç seviyesinden başlayarak A2+ eğitimi boyunca devam etmektedir.

A-Link Rusça A1 Başlangıç Seviye Eğitim Setine giren dersler (derslerin linkleri aktif):

  7 Yorum

 1. Kullanıcı Avatarı

  Bu seti henüz yeni sipariş ettim, kitabım göz açıp kapayıncaya kadar elime ulaştı, final haftam bitince ilk işim derslere başlamak olacak. Eğer unutmazsam ilerleyen süreçlerde gelişimim hakkında güncellemeler yapmaya gelirim. Ayrıca paketin içine koyduğunuz minik zarf çok tatlı her şey için teşekkürler <3

 2. Kullanıcı Avatarı

  @ayse.polat Ayşe hanım, yaşadığınız sevinç duygularınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. Keyifli ve başarılı bir eğitim sürecinizi dileriz 🙂

 3. Kullanıcı Avatarı

  Pazartesi dağıtıma çıkan kitabım aynı gün içinde elime ulaştı. Yanında gönderdiğiniz hediye için de teşekkür ederim.
  Kitap içeriği rengarenk, bol örnekli ve ders videolarıyla birebir uyumlu.
  kursun en sevdiğim kısmı ise anadili Rusça olan bir hocadan bu dili öğrenmek 🙂
  Başarıyla bitirebilirsem A2 kursunu da satın alacağım.
  Çap başvurusunda Rusça yeterlilik sınavı için bu siteden hazırlanmanın yeterli olduğunu düşünüyorum.

 4. Kullanıcı Avatarı

  Saadet hanım, memnun kalmanıza çok sevindim 🙂 Size keyifli bir eğitim süreci ve hedeflerinize ulaşmanızı dilerim. Takıldığınız bir konu olursa çekinmeden her zaman zorabilirsiniz.
  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.
  Not: PTT ‘ye bravo 🙂

 5. Kullanıcı Avatarı

  Albına Hanım bılgısıyle ve ılgısıyle Rus dılını ve kulturunu ogrenmemde cok buyuk yardımı ve destegı oldu. Cok zor gıbı gorunen konuları bıle o kadar basıt ve sade bır anlatımı varkı, gozunuzde buyuttugunuz koca daglar bıle gozunuzde kucucuk ovalara donusuyor.

 6. Kullanıcı Avatarı

  Rusça öğrenmek isteyen,yada rusçasını geliştirmek isteyen adaylar için Albina hoca büyük bir şans.iki yıl önce bende bu şansa ulaşan öğrencilerden biri oldum.kişisel gelişim amacı ile öğrenmeye başladığım rusçayı Albina hoca sayesinde bambaşka seviyelere beraberce taşıdık.Gramerin içinde boğulmadan,her türlü materyale sahip geniş bir yelpaze ve en önemlisi Albina hocanın içtenliği ile Rusça öğrenmek isteyen herkesi bu geniş aileye davet ediyorum.herkese iyi çalışmalar.

 7. Kullanıcı Avatarı

  1 yıldan fazla süredir kendi kendime Rusça çalışıyorum ve bu konudaki en etkili kaynağın A-link Rusçadan aldığım dersler olduğunu söyleyebilirim. Albina hocanın gramer anlatımı genelin aksine yalnızca kuralları ezberletmekle geçmiyor akılda kalıcı açıklamalar ve sınıflandırmalarla ilerliyor. Okuma derslerini de severek takip ediyorum. Genel kaynakların aksine ilk birkaç gramer kuralını ve alfabeyi bilen biri bile okuma derslerini takip edip çalışabilir. Okuma parçaları çok anlaşılır ve hayatın içinden konular olması da dersleri çok zevkli ve işe yarar kılıyor. Şahsen okuma derslerinden ben Albina hocadan sonra ve onunla birlikte metni okuyarak çokça tekrar ediyorum. Telaffuzumu geliştirmemde çok faydalı oldu. A1-A2 seviyesindeki biri için bu kaynakları gerçekten gönül rahatlığıyla önerebilirim. Albina hoca, anlatımı ve sevecenliği bir yana işini bilen ve Türk öğrencilerin dilinden anlayan bir hoca. Dersleri çalışırken ders sonunda yorup yapmaya özen gösteriyorum çünkü bu derslerin faydası göz ardı edilemez. Ayrıca Albina hoca bütün sorularımı ve yorumlarımı çok hızlı cevaplandırıyor, bu konuda da hocamıza güvenebilirsiniz. Dersler ve emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam.

Yorum Ekle

Protected by Security by CleanTalk