Geri

Albina YÜCEL ile A2/A2+ Temel Seviye Eğitimi

Başlangıç seviyeSİNİ bitirdim NASIL DEVAM ETMELİYİM?

A2 /A2+ ana DERSLER

A2+ İleri Temel Seviye Rusça Dersleri

Bu dersler A2+ İleri Temel Seviye Online Eğitim Setinin asıl ders bölümünü oluşturmaktadır. Toplam 7 modül olarak hazırlanan bu dersler özellikle YDS sınavına girmeyi planlayan öğrenciler için hazırlanmış olup Rusçayı tam anlamı ile öğrenmek isteyen tüm öğrenciler için paha biçilmez bir kaynaktır. →

Genel özellikler

100 ders + alıştırmalar / Öngörülen çalışma süresi: 150 saat
Kursu İncele

A1-A2 Okuma Dersleri

A1 - A2 Seviye Okuma Video Dersleri

A1 ve A2 konuları içeren «Шкатулочка» okuma ders kitabından uyarlanıp çok açıklayıcı ve keyifli bir okuma video kursuna dönüştürülen harika bir Rusça eğitim kaynağıdır. A2+ ana kursuna bağlı olarak çalışılır. Gerekli yönlendirmeler ana derslerin altında verilmiştir. →

Genel Özellikler

98 ders: A1 - 8 ders, A2 - 79 ders, daha ileri seviye (isteğe bağlı çalışılır) - 10 ders / ilk 88 dersin alıştırmaları / Öngörülen çalışma süresi: 40 saat
kursu incele

Rusça Tekerlemeler

Rusça Tekerlemeler

Rusça değişik ve zor gelen sesleri, peşpeşe gelen ünsüz harfleri, aynı sözcükte kalın ve ince ünlüleri telaffuz etmeye yardımcı olacak olan bir kurs. A2+ ana kursuna bağlı olarak çalışılır. Gerekli yönlendirmeler ana derslerinin altında verilmiştir. →

Genel Özellikler

12 ders / Çalışma talimatları
Kursu İncele

A2 VİDEO DİYALOGLARI

A2 Temel Seviye Konulu Video Diyalogları

A1 seviyede tanıştığımız Amerikalı bir genç adam olan Djon’un Rusya maceralarını takip etmeye, Rusça anlama ile dinleme becerilerini geliştirmeye ve Rusça konuşma kalıplarını öğrenmeye devam ediyoruz. A2+ ana kursuna bağlı olarak çalışılır. Gerekli yönlendirmeler ana derslerin altında verilmiştir. →

Genel Özellikler

Stop motion formatında 8 ders / Rusça ve Türkçe alt yazı / Rusça - Türkçe yazılı içerik / Alıştırmalar (videoların altında link olarak verilmiştir)
kursu incele

A2+ EK ALIŞTIRMALAR

A2+ KURSUNA BAĞLI OLAN EK ALIŞTIRMALAR

Başta A-Link Rusça A2+ öğrencileri için hazırlanmış bu alıştırmalar B1 seviyesinde olan tüm öğrenciler için uygundur. Bu alıştrmaların amacı, A2+ kursunda öğrenilen sözcükleri tekrar etmek, gramer bilgilerini pekiştirmek, cümle kurma becerileri geliştirmektir. →

Genel Özellikler

Yeni alıştırmalar her Perşembe günü eklenir. Her alıştırmanın hangi derse ait olduğu bilgisi ve bu derse giden bağlantı mevcuttur.
Kursu İncele

ÇALIŞMA GRUBU

A-LİNK RUSÇA A2+ ÇALIŞMA VE İLETİŞİM GRUBU

A-Link Rusça A2+ öğrencileri için ek alıştırmaların ve öğrencilerin başarılarının paylaşıldığı bir ek çalışma ve iletişim platformudur. Bu platformda her hangi bir paylaşımın altında çalıştığınız derslerle ilgili kafanıza takılan her türlü soruları sorabilirsiniz. →

GRUBA KATILMA ŞARTI

A2+ Eğitim Setine sahip olmanız ve gruba üyelik talebi göndermeniz gerekiyor.
GRUBA KATIL

Video sözlüğü

A1 - a2 Seviye Rusça Video Sözlüğü

Bu video dersleri, A1 seviye ana derslerde ve "Шкатулочка" okuma ders kitabından uyarlanmış okuma video derslerinde öğrenilen sözcüklerden oluşmaktadır. Bu kurs yapım aşamasında olduğu için şimdilik sadece mevcut olan dersleri çalışabilirsiniz. →

genel özellikler

Dersler video sözlük ve video test formatındadır / 1400 kelime / A2 seviye kelimeleri: 630-1400
GRUBA KATIL


Merhaba, adım

ALBİNA YÜCEl

2013 yılında Moskova Devlet Üniversitesi Eğitim Merkezinde yabancılar için Rusça öğretme metodu eğitimini tamamladım.

2020 yılında St. Petersburg Devlet Üniversitesi tarafından düzenlenen yabancı diller Rusça B1 ve B2+ seviye öğretme metodu eğitimini tamamladım.

Halen; Akademik Rusça, İletişim Rusçası, Ticaret Rusçası, Tarih Rusçası, YDS dil sınavına hazırlık, Medya Rusçası konularında dersler vermeye ve kurslar düzenlemeye devam etmekteyim.

Neden A-Link

A2/A2+ Temel Seviye Kursu rusçanızı geliştirmenize nasıl yardımcı olacak

DOĞRU KONUŞMA

İsim ve ismleri tanıtan sözcüklerin padej çekim son eklerini eksiksiz bir şekilde öğrenmekle kalmayıp bol örnek alıştırmalarla onlara iyice alışır Rusça doğru bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.

UZUN CÜMLE KURMA

Rusça cümle kurmanın püf noktalarını öğrenip (söz dizilimi, fiillerin kullanımı, önemli bağalaç ve edatlar vs.) sadece basit cümleleri değil uzun zengin cümleleri kurmayı öğreneceksiniz.

MEDYAYI ANLAMA

Sadece günlük hayatta kullanılan sözcüklerle sınırlı kalmayıp haber medyasında da duyabileceğiz kelime ve ifadeleri öğrenme fırsatını bulacağınız için haberlerin %60'ını anlamaya başlarsınız.

Kurs Ödeme Planını Seç

Kurslar

Fiyat

A2 Set

3050
2500 TL
  •  
POPÜLER

A1 Başlangıç Seviye Eğitimi Hakkında

Kullanıcılar ne söylediler

Q

SSS

Sıkça sorulan sorular ve cevaplar

Kursun detaylı içeriğini BURADAN görebilirsiniz.

A2+ kursunun basılı kitabı henüz yok ama her modülün ilk dersinin sayfasında  PDF formatında ders kitabını ve ortak PDF sözlüğünü bulabilir ve indirebilirsiniz.

2024 yılın ilk yarısına kadar tamamlamak için elimizden geleni yapacağız.

Asıl kursun 1.Modülünden başlayıp ilerleyin. 1. Modülü bitirdiğinizde 2. Modüle geçin ve 7. Modülü bitirene kadar aynı şekilde ilerleyin.

Tamamlayıcı kursların dersleri A2+ ana derslerine bağlı olarak çalışılması öngörüldüğü için; asıl derslerin altında gerekli yönlendirmeler verilmiştir. Takip edip ilerlemeniz gereken tek kurs A2+ Ana Dersleridir

Satın aldığınız tüm kurslar profil sayfanızda görünecektir. Sitede her oturum açtığınzıda otomatik olarak profil sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sağ üst köşesindeki Oturum Aç sekmesine tıklayarak siteye giriş yaptığınızda Profil sayfanız otomatik olarak açılacaktır. Daha önce giriş yaptığınızda Profil sayfanıza yine sağ üst köşesindeki Profil sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Dersleri görmek için Müfredat sekmesine tıklayınız

Profil sayfanızda her kursun karşısında ilerleme çubuğunu göreceksiniz. Bitirdiğiniz her dersin altında TAMAMLA butonuna, bitirdiğiniz her alıştırmdan sonra GÖNDER butonuna tıklamayı unutmayınız. 

Evet, kursu tamaladığınızda sistem tarafından otomatik olarak sertifikanızı düzenlenecek ve Profilinizdeki Sertifikalar bölümünde görünecektir. Sertifikayı bilgisayarınıza indirebilir ve bastırabilirsiniz. Sertifikada çıkacak olan ad sizin Görünen Ad’ınız olduğu için Profil – Ayarlar bölümünde Görünen Ad’ınızı doğru yazmanızı özen gösteriniz lütfen. 

Sertifikanın üzerinde QR kodun olması, şirketimizin resmi adının yazılması (A-Link Rusça Dil Hizmetleri) ve öğretmenin şahsi imzasının bulunması sertifikanın resmiyetini ispatlanmaktadır. Sertifikanızı CV’nize ekleyebilirsiniz.

Kayıt olduğunuz  kursları ve ilerlemenizi siz istemediğiniz sürece kimse göremez. Herkesin görmesini isterseniz Profil sayfanızda Ayarlar – Gizlilik bölümünde değişiklik yapabilirsiniz.

Her kursun Açıklama sayfasında Öğrenciler Listesinde bu kursa kayıtlı öğrenciler ve öğrencilerin ilerleme durumları görünür.

Tarayıcı olarak Firefox kullanmanızı öneririz.

Sitemizin mevcut olan yazılımı sayfaların daha hızlı açılmasına imkan vermiyor maalesef. Fakat sitemizin cash özelliği olduğu için bir kere girdiğiniz sayfaya tekrar giriş yaptığınızda daha hızlı açılır. İlerleyen zamanlarda bu konuda özel bir çalışma yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Video derslerimizin orijinal hali 720 HD çözünürlüktedir. Vimeo platformu tarafından tüm videolar en düşük çözünürlükte olarak ayarlanmıştır. 

Videoların görüntü kalitesini sağ üst köşesindeki Ayarlar sekmesinden rahatlıkla yükseltebilirsiniz. 

BAŞKA SORULARINIZ VARSA ÇEKİNMEDEN SORABİLİRSİNİZ