Geri

ZOOM'DAN Online dersler

BİREBİR ONLİNE DERSLER

Özel Ders Talebi

Merhaba değerli öğrencimiz. Burada olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu sayfada Albina Hoca ile birebir ders talebi ve işleyişi hakkında bilgileri bulabilirsiniz. 

BİREBİR ONLİNE DERS KİMLER TALEP EDEBİLİR?
Özel online ders talebinde bulunabilmeniz için A-Link Rusça eğitim setlerinden birine sahip olmanız ve sahip olduğunuz eğitim setinin derslerine çalışmaya başlamış olmanız gerekiyor.

HAFTADA KAÇ DERS TALEP EDEBİLİRİM?
Haftada en fazla 1 özel ders talep edebilirsiniz.

ÖZEL DERSLERİN GÜN VE SAATİ KONUSUNDA NASIL ANLAŞABİLİRİM?
Hafta sonları hariç 12.00 ila 20.00 arasında sizin için uygun gün ve saatleri konusunda bilgi verdiğinizde Albina Hoca sizinle iletişime geçerek ders zamanını netleştirecektir.

DERSLER HANGİ PLATFORMDA VERİLİR?
Online dersler Zoom platformunda verildiği için; ders alacağınız cihaza Zoom uygulamasını kurmanız (ücretsiz) ve talep oluştururken Zoom hesabınızın e-mail adresinizi bildirmeniz gerekiyor.

DERS ÜCRETİ VE SÜRESİ NE KADAR?
Ders süresi: 40 dk
Ders ücreti: 650 TL 

RUSYA ’DA / AZERBAYCAN ’DA YAŞIYORUM. NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

PTT veya KoronaPay aracı ile ödeme yapabilirsiniz

ÖDÜL DERS TALEBİNİ NASIL OLUŞTURABİLİRİM?

30 dk, 1 veya 2 saatlik birebir ders ödülüne sahipseniz ücretsiz özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Talep oluştururken sizin için uygun gün (hafta sonları hariç) ve saatini (12.00 ila 20.00 arasında) bildiriniz.

ÖZEL DERS TALEBİNİ OLUŞTURURKEN AŞAĞIDAKİ ŞABLONU KULLANABİLİRSİNİZ
Yaşım:
Mesleğim:
Rusça öğrenme amacım:
Rusça bilgim:
Çalıştığım A-Link Rusça kursu:
Derste çalışmak istediğim konular: örn. birikmiş soruları sormak, telaffuz çalışmak, okuma becerisini geliştirmek, konuşma pratiğini yapmak, çalıştığım dersleri pekiştirmek veya derslerin alıştırmaları beraber yapmak, kendi bilgilerimi sınamak ve yönlendirilmek, birebir online ders deneyimini yaşamak vb.
Müsait gün ve saatlerim:6

Protected by Security by CleanTalk