Geri

A-Link Eğitim Setleri İle Tanışın

A1 Kitaplı Eğitim Seti

 

A2+ Eğitim Seti

 • Seviye: Temel + İleri Temel (%60 – orta: B1)
 • Öngörülen Çalışma Süresi : 200-250 saat
 • Kursa Ulaşım Süresi : Süresiz
 • Konu Anlatımı : Online yazılı, videolu (son 24 dersin video anlatımları hazırlanıyor)
 • Kitaplar : İndirilebilir PDF formatında her konu anlatımı için ayrı kitap (7 kitap), bol görselli PDF sözlüğü (2500 sözcük)
 • Dil Bilgisi Ders Sayısı : 100 
 • Tamamlayıcı Ders Sayısı: 121 + isteğe bağlı ek dersler
 • İnteraktif Alıştırmalar : Var
 • Gereksinimler : Rusça klavye (sanal klavye olabilir), çalışma defteri
 • İlerleme : Sadece dil bilgisi derslerinden ilerleyin, tamamlayıcı derslerine bağlantılar mevcut
 • Çalışma Grubu : A2+ İleri Temel Seviye Grubu
 • Fiyat : 2500 TL + KDV

İletişim Rusçası Eğitim Seti

 • Seviyeler: Başlangıç – Orta – İleri – Geliştirme ve Pekiştirme (hızlandırılmış konuşma programına göre derecelendirilmiş)
 • Öngörülen Çalışma Süresi : 174 saat
 • Kursa Ulaşım Süresi : Süresiz
 • Konu Anlatımı : Sesli
 • Kitaplar : İndirilebilir PDF formatında kelime ve ifadeler sözlüğü
 • Ders Sayısı : 44
 • İnteraktif Alıştırmalar : Var
 • Gereksinimler : Dinleme cihazı(mp3 çalar, telefon, tablet veya bilgisayar), not defteri
 • Çalışma Grubu : İletişim Rusçası  Grubu
 • Fiyat : 2200 TL + KDV

  13 Yorum

 1. Kullanıcı Avatarı

  Bu kadar güzel yorumları yazan, beni onore eden, benim derslerimi severek çalışan ve sadece derslerime değil bana da bu kadar değer veren tüm öğrencilerime ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sayenizde biz de gelişiyoruz ve sizin için daha nice güzel ders yapma planlarımızı kurabiliyoruz. İyi ki varsınız canlarımız.

 2. Kullanıcı Avatarı

  Hayırlı akşamlarınız olsun. Belarus da geçici olarak ailem ile ikamet ediyorum. Rusça günlük hayatım bana lazım değil. Çevremdeki Türk arkadaşlar ile idare ediyorum. Kızım kreşe başladı. Okulda öğrendikleri bana saçma geliyordu. Kendi kendine konuşuyor sandım. Eşime baktım ki insanlara ile idareten Rusça konuşuyor. Gurur meselesi yaptım. Araştırdım taraştırdım nasıl öğrenebilirim diye.

  Albina hocamızın sayfasını gezdim. Kitaplarını inceledim. Çok Titiz çalışmalar yapmış. Hiç Rusça bilmeyen bir kimse İÇİN AKLINA TAKILABİLECEK olan konuları En basitten En Zora doğru En Verimli olarak nasıl öğrenebilir diye Titizlikle hazırlamış.

  1-22 ders Ana Konu anlatımı
  2-Her konu anlatımında 5 ara ders.
  3-Her dersi videoya çekmiş. Yazıya dökmüş. Seslendirme yapmış.
  4-Mesala markete girdim. Un alacağım Muuka dedim. Bayan bana ilk önce kızdı birşeyler söyledi. Sonra rusça konuşamadığımı analamdığımı anlayınca güldü. Muuka “işkence “demekmiş. Mukaa Un demekmiş.
  eşyamı sordular. “Nii Moy” dedim . Konuşamayan kişi demekmiş. NiMoy benim demekmiş.
  5-Hocamızın sayfasını kontrol ettim. Herşeyi inci inci dizelemiş anlatıyor. Eşime baktım. Whatsap grubunda bıkmadan her saat uygunluğunda geri dönüş yapıyor.
  6-Konu sonlarına Test eklemiş. Otomatik cevap anahtarı da var. Otobüste misafirlikte metroda . Müsait olduğun heryer de derse kaldığın yerden çalışabiliyorsun. Ders çalışma oranını görebiliyorsun.
  7-Pratik konuşma dersleri de koymuş

  KISACASI ALBİNA HOCAMIZ BANA GÖRE”DÜNYANIN EN ZOR DİLLERİNDEN BİRİNİ ÇOK KEYİFLİ ÖĞRETİYOR VE BIKMADAN USANMADAN BİR ANNE ŞEFKATİYLE ÖĞRETİYOR.”

  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ HOCAM….

 3. Kullanıcı Avatarı

  .
  Herkese merhabalar. Amacı gerçekten Rusça öğrenmek isteyenler, kafanız çok karışıyor değil mi? Nereden başlasam, kitap mı alsam, kimin kitabını alsam, online sitelere mi baksam, uygulama mı indirsem, özel hocayla mı çalışsam vs. vs .dipsiz kuyu 🙁 Bu yorumu okuyorsanız doğru yerdesiniz merak etmeyin. Bu yazdıklarımın hepsini yapmaya çalıştım ben .Sonuç boşa geçen tam 1 yıl ve kafa karışıklığı. Öğrenme şevkinizi kırması da cabası. Kafanızı kurcalayan ve faydası olmayan tüm uğraşlarınızı bir kenara bırakın artık. Zaman hepimiz için çok kıymetli .Hele günümüzde onunla yarışıyoruz resmen .Zamanı akıllıca ve verimli kullanabilen hep bir adım önde .Benim yaptığım hatayı yapmayın. Kafanızı da daha fazla bulandırmayın. Gelin A-link’e bir adım önde olan siz olun. Siteye bir girin ziyaret edin dolaşın eminim hoşunuza gidecek. En yeni, öğrenmeyi kolaylaştıran ve zevkli kılan metodlar burada .Siz ne öğrenmek istiyorsanız dilbilgisi gramer, okuma, konuşma, dinleme, anlama, kültür, eğlence daha bir çok .Ben bu durumu şöyle tanımlıyorum. Başka bir yere gitme ihtiyacı hissetmediğim 7 yıldızlı bir otel gibi.
  Malum günümüzde ekonomi de birçoğumuzun ortak sorunu. Sağ olsun hocamız bu konuda da bize muhteşem kolaylıklar sağlıyor .Aldığınız eğitim ve materyaller uygulama ücretini fazlasıyla hak ediyor. Sitenin sahibi ve değerli hocamız olan Albina hanımı tanıyıp tanımama konusunu size bırakıyorum çünkü seni yıpratır. Yemiyor içmiyor uyumuyor ,hadi online ders yapmıyor muyuz, hadi pazar, hadi pazartesi ,şu saatte, hadi kimler geliyor, hadi iletişim dersleri bitecek az kaldı:) Şakası bir tarafa çok keyifli ve kıymetli ,altını çizerek söylemek istiyorum KIYMETLİ saatler sizleri bekliyor olabilir. kendini resmen öğrencilerine adamış durumda. Biz onun hızına yetişemiyoruz kendi adıma konuşacak olursam kendimi bazen mahçup hissediyorum. O sizdeki ışığı görse siz ona bir adım atsanız o size 1000 adım atar buna eminim.
  Bir hedefi olmayıp boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler içinde büyük bir fırsat bence. Hem birşeyler öğrenmek hemde keyifli zaman geçirmek.
  Her ne sebeple olursa olsun zamanınız az yada çok;
  BİR YERDEN BAŞLAMAK GEREK, ODA BURASI, VE BUGÜN .)

Yorum Ekle