Geri

Albina YÜCEL ile İletişim Rusçası Eğitimi

A-link Rusça ile RUSÇA KONUŞMAK MÜMKÜN

BAŞLANGIÇ SEVİYE

İletişim Rusçası Başlangıç Seviye Kursu

Kursta öğrenilen sözcük, sözcük öbekleri ve cümle kalıpları ile hemen cümleleri kurmaya başlayacak konuşma korkunuzu yeneceksiniz. Böylece, kapsamlı Rus dili eğitiminizi epey kolaylaştırmış ve daha keyifli hale getirmiş olursunuz. →

GENEL özellikler

4 Ders / 9 Alıştırma (88 TR-RU sesli, görselli diyalog kartı) / Öngörülen Çalışma Süresi: 4 saat
Kursu İncele

orta seviye

İletişim Rusçası Orta Seviye Kursu

Rusça gramer bilgileri bol konuşma kalıplarının yanında çok yumuşak ve öğrenciyi sıkmadan verilmektedir. →

genel özellikler

13 Ders / 33 Alıştırma (334 TR-RU sesli, görselli diyalog kartı) / Öngörülen Çalışma Süresi: 30 saat
Kursu incele

İLERİ SEVİYE

İletişim Rusçası İleri Seviye Kursu

Kursun bitiminde Rusça çekim son eklerine ve fiil sistemine hiç sıkılmadan aşina olacaksınız. Artık Rusça konuşulan ülkelere gitmeye kendinizi hazır hissedeceksiniz. →

genel özellikler

17 Ders / 101 Alıştırma (1257 TR-RU sesli diyalog kartı) / Öngörülen Çalışma Süresi: 120 saat
kursu incele

PEKİŞTİRME VE GELİŞTİRME

İletişim Rusçası PEKİŞTİRME VE GELİŞTİRME Kursu

Sürükleyici bir hikaye üzerine oluşturulmuş bu kursta günlük hayatta sık kullanılan bolca yeni kelime ve konuşma ifadeleri öğreneceksiniz. Soru - cevap ve diyaloglar şeklinde hazırlanmış olan pratik ödevlerin sayesinde derslerde öğrendiğiniz sözcük ve cümle kalıpları pekiştir konuşma becerinizi daha da geliştireceksiniz. →

genel özellikler

10 ders / 21 alıştırma (her dersin RU-RU soru-cevap çalışması ve konu ile ilgili TR-RU doğaçlama diyaloglar) / 256'den fazla en sık kullanılan sözcük ve ifade / öngörülen çalışma süresi: 30 saat
kursu incele

RUSÇA ALFABE DERSLERİ

RUS HARFLERİni OKUYABİLMENİZ İÇİN A1 SEVİYE SEÇMELİ DERSLER

A-Link Rusça A1 Başlangıç Seviye Ana Kursuna kayıt olmadan açık olan derslere ulaşabilir Rus harfleri ve basit sözcüklerinin okunuşlarını çalışabilirsiniz. Dersleri görebilmek için MÜFREDAT sekmesine tıklayınız. →

AÇIKLAMA

Rus Alfabesini öğreten dersler: Ders 1.1, Ders 2.1, ders 3.1, Ders 4.1
derslere git

ÇALIŞMA GRUBU

İLETİŞİM RUSÇASI GRUBU

İletişim Rusçası kurslarının öğrencileri için kısa hatırlatma ödevlerinin ve öğrencilerin başarılarının paylaşıldığı bir iletişim platformudur. Bu platformda her hangi bir paylaşımın altında çalıştığınız derslerle ilgili kafanıza takılan her türlü soruları sorabilirsiniz. →

GRUBA KATILMA ŞARTI

İletişim Rusçası her hangi bir kursa sahip olmanız ve gruba üyelik talebi göndermeniz gerekiyor.
GRUBA KATIL


Merhaba, adım

ALBİNA YÜCEL

2013 yılında Moskova Devlet Üniversitesi Eğitim Merkezinde yabancılar için Rusça öğretme metodu eğitimini tamamladım.

2020 yılında St. Petersburg Devlet Üniversitesi tarafından düzenlenen yabancı diller Rusça B1 ve B2+ seviye öğretme metodu eğitimini tamamladım.

Halen; Akademik Rusça, İletişim Rusçası, Ticaret Rusçası, Tarih Rusçası, YDS dil sınavına hazırlık, Medya Rusçası konularında dersler vermeye ve kurslar düzenlemeye devam etmekteyim.

Neden A-Link

İletişim Rusçası Kursu rusçanızı geliştirmenize nasıl yardımcı olacak

Her zaman, her yerde

Alışılmış eğitim sisteminden farklı olarak İletişim Rusçası kursunu mobil cihazlarınıza indirebilir farklı yerlerde çalışabilirsiniz. Dinleme ve tekrar etme metodu ile beyninizdeki konuşma bölgesini uyarıp konuşma becerinizi geliştireceksiniz.

etkili pratik

Alıştırmalarda kullanılan sesli konuşma kartlarının sayesinde ezberlediğiniz sözcük ve cümle kalıplarla doğaçlama cümleleri kurarak Rusça tam anlamı ile konuştuğunuzu hissedeceksiniz. Yapmanız kalacak tek şey Rusça konuşulan ortamını bulup bilgilerinizi dökmektir.

özel müfredat

Özel seçilmiş sık kullanılan sınırlı kelime ve kalıplarla kendinizi birçok alanda ifade edebilmeyi öğreneceğiniz için müthiş bir öz güvene sahip olacaksınız. Devamında Rusçayı çok daha kolay ve daha büyük keyifle geliştirebileceksiniz.

Kurs Ödeme Planını Seç

Kurslar

İletişim Set

2600
2200 TL
  •  
POPÜLER

İletişim Rusçası Eğitimi Hakkında

Öğrenciler ne söylediler

Q

SSS

Sıkça sorulan sorular ve cevaplar

Evet, her kursun sayfasında detaylı içerikler PDF dosyalarında görebilirsiniz.

Evet, mp3 ve PDF dosyaları bilgisayarınzıa veya mobil cihazlarınıza indirebilir onları istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm kurslar profil sayfanızda görünecektir. Sitede her oturum açtığınzıda otomatik olarak profil sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sağ üst köşesindeki Oturum Aç sekmesine tıklayarak siteye giriş yaptığınızda Profil sayfanız otomatik olarak açılacaktır. Daha önce giriş yaptığınızda Profil sayfanıza yine sağ üst köşesindeki Profil sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Dersleri görmek için Müfredat sekmesine tıklayınız

Profil sayfanızda her kursun karşısında ilerleme oranınızı göreceksiniz. Bitirdiğiniz her dersin altında TAMAMLA butonuna, bitirdiğiniz her alıştırmdan sonra EVET – ONAYLA  butonlarına tıklamayı unutmayınız. 

Evet, kursu tamaladığınızda sistem tarafından otomatik olarak sertifikanız düzenlenecek ve Profilinizdeki Sertifikalar bölümünde görünecektir. Sertifikayı bilgisayarınıza indirebilir ve bastırabilirsiniz. Sertifikada çıkacak olan ad sizin Görünen Ad’ınız olduğu için Profil – Ayarlar bölümünde Görünen Ad’ınızı doğru yazmanızı özen gösteriniz lütfen. 

Sertifikanın üzerinde QR kodun olması, şirketimizin resmi adının yazılması (A-Link Rusça Dil Hizmetleri) ve öğretmenin şahsi imzasının bulunması sertifikanın resmiyetini ispatlanmaktadır. Sertifikanızı CV’nize ekleyebilirsiniz.

Kayıt olduğunuz ve tamamladığınız kursları siz istemediğiniz sürece kimse göremez. Eğitim sürecinizi herkesin görmesini isterseniz Profil sayfanızda Ayarlar – Gizlilik bölümünde değişiklik yapabilirsiniz. İletişim Rusçası Grubunda kursları bitiren öğrencilerin listesi yayınlanıyor.

Tarayıcı olarak Firefox kullanmanızı öneriyoruz.

Sitemizin mevcut olan yazılımı sayfaların daha hızlı açılmasına imkan vermiyor maalesef. Fakat sitemizin cash özelliği olduğu için bir kere girdiğiniz sayfaya tekrar giriş yaptığınızda daha hızlı açılır. İlerleyen zamanlarda bu konuda özel bir çalışma yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

BAŞKA SORULARINIZ VARSA ÇEKİNMEDEN SORABİLİRSİNİZ

Protected by Security by CleanTalk