Geri

İletişim Rusçası Eğitim Seti

2,200.00₺

You need to purchase package from products list to begin.

-- Kursların Listesi :
Rusça konuşma korkusunu yenmek ve gramer bilgilerine derinlemesine girmeden çok hızlı bir şekilde Rusça konuşmanın zevkini yaşamak istiyorsanız bu eğitim seti sizin içindir....

Rusça konuşma korkusunu yenmek ve gramer bilgilerine derinlemesine girmeden çok hızlı bir şekilde Rusça konuşmanın zevkini yaşamak istiyorsanız bu eğitim seti sizin içindir.

A-Link İletişim Rusça kursu Rusça dil bilgisinin en önemli %20 kısmı ile sınırlı kalarak en inatçı öğrenciyi bile konuşturur.

Not: kursun seviye tanımı standart seviye tanımından farklıdır.

KURSUN ÖZELLİKLERİ

  1. Podcast formatındaki sesli dersler sizi ekrana bağlamadan dinlemeye müsait olduğunuz her yerde çalışılmak için uygundur.
  2. Her dersin hem yeni sözcük ve ifadelerinin hem de kilit cümle kalıplarının sözlükleri mevcuttur.
  3. Kursta öğrenilen sözcük, sözcük öbekleri ve cümle kalıpları ile hemen cümleleri kurmaya başlayacak konuşma korkunuzu yeneceksiniz. Böylece, kapsamlı Rus dili eğitiminizi epey kolaylaştırmış ve daha keyifli hale getirmiş olursunuz.
  4. Rusça gramer bilgileri bol konuşma kalıplarının yanında çok yumuşak ve öğrenciyi sıkmadan verilmektedir. Kursun bitiminde Rusça çekim son eklerine ve fiil sistemine hiç sıkılmadan aşina olacaksınız.

Kurs Paketi İçeriği

Kursun İsmi Süre Seviye Kursun Fiyatı
İletişim Rusçası Başlangıç Seviye KursuÖmür boyuBaşlangıç
İletişim Rusçası Orta Seviye KursuÖmür boyuOrta Seviye
İletişim Rusçası İleri Seviye KursuÖmür boyuUzman
İletişim Rusçası Geliştirme ve Pekiştirme KursuÖmür boyuUzman