Back
Profil fotoğrafı

Eğitmen Albina YücelÇevrim Dışı

5 üzerinden 0
0 Puan

Hakkımda

Albina YÜCEL (MOSKALENKO)

Yabancılar İçin Rusça Öğretmeni

Ana dili Rusça olan Ukrayna asıllı Türk vatandaşıyım. Ukrayna’ da Sumy Devlet Universitesinin Finans ve Muhasebe Fakültesini bitirip uzmanlık diplomasına sahip oldum.

 

2004 yılında Türkiye ‘de lojistik sektöründe çalışma hayatına başladım. Daha sonra ilgili eğitimleri tamamlayıp lojistik operasyon sorumlusu ve dış ticaret uzmanı olarak 2012 yılına kadar çeşitli firmalarda çalıştım.

 

2013 yılında Moskova Devlet Üniversitesi Eğitim Merkezinde yabancılar için Rusça öğretme metodu eğitimini tamamlamak suretiyle ikinci bir meslek edindim.

 

2014 yılından itibaren profesyonel olarak online özel ve grup Rusça dersleri vermeye başladım.

 

2015 yılında alinkrusca.com sitesini kurarak site üzerinden Rusça öğrenmek isteyenlere Rus dili ve Rus kültürü hakkında yayınlar ve kurslar düzenledim.

 

2020 yılında St. Petersburg Devlet Üniversitesi tarafından düzenlenen yabancı diller Rusça B1 ve B2+ seviye öğretme metodu eğitimini tamamladım.

 

Halen; Akademik Rusça, İletişim Rusçası, Ticaret Rusçası, Tarih Rusçası, YDS dil sınavına hazırlık, Medya Rusçası konularında dersler vermeye ve kurslar düzenlemeye devam etmekteyim.

Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı Bakiyesi

Kullanıcı Bakiyesi / Puanlar
Acemi Seviye 1

İletişimde Olalım

Adres

İstanbul / TÜRKİYE

Arkadaşlar

Profil fotoğrafı
Mert Kaya
@mert-kaya
Profil fotoğrafı
Gizem Aydoğdu
@gizoxsyriac
Profil fotoğrafı
seher
@seher
Profil fotoğrafı
ismail talat civelek
@ismailtalatcivelek
Profil fotoğrafı
Mikail gedik
@mikail-gedik